Jak jednoduše přesunout existující eshop k nám?

Provozujete svůj e-shop na jiném, konkurenčním řešení? Dobrá, takovou chybu může jednou udělat každý, my se za to na vás nezlobíme ;-). Protože náprava takového rozhodnutí můžete být překvapivě jednoduchá.

Při přesunu vašeho eshopu můžete mít obavy ze ztráty pozic ve vyhledávačích, můžete mít obavy z neznámých problémů, z nutnosti učit se ovládat zcela nový systém. Chápeme, že tyto obavy jsou přirozené a jsou zcela jistě na místě. Určitě nechcete, abyste při přesunu eshopu přisli o léta budovanou práci. Udělali jsme proto maximum, aby přechod na Webareal byl co nejsnazší, co nejrychlejší a zcela bezpečný.

Postup pro přesun eshopu :

1. založte si na Webarealu testovací eshop

2. projděte si administraci, způsob ovládání, projděte si nápovědy, obraťte se s případnými dotazy na naši technickou podporu

3. přesuňte svůj eshop z jakéhokoliv konkurenčního systému. Naimportujte vaše produkty pomocí univerzálního importu (například z Heureka feedu). V případě, že chcete přesunout zaregistrované zákazníky, přesměrovat URL adresy vašich produktů na novou strukturu nebo cokoliv dalšího, obraťte se na nás. Naši technici vám se vším pomohou.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte naši technickou podporu, rádi vám poradíme jak co nejlépe přesunout celý váš eshop, se všechny produkty k nám.

Přesuňte svůj eshop na Webareal a využívejte opravdu profesionální systém, který se již 8 let trvale vyvíjí, má stabilní tým programátorů, grafiků a ochotné technické podpory, která je připravena vám vždy pomoci. Nežijeme, ale jen z minulosti, neustále systém vylepšujeme a upravujeme na nové výzvy a trendy v internetovém nakupování.

… podnikat s Webarealem se opravdu vyplatí !